Αρχική » Ενοριακά Νέα
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1673947539_gm_cmf.jpg)
Την Κυριακή (του Τελώνου και Φαρισαίου) 5 Φεβρουαρίου 2022 μετά την Θ.Λειτουργια ( ώρα 11.00 π.μ)με την ευκαιρία της Εορτής της Υπαπαντής του Κυρίου μας και της οφειλόμενης τιμής στην Ορθόδοξη Μητέρα η Ενορία μας διοργανώνει εορτιο γεύμα στην Χασιά Αττικής όπου θα συμφαγουμε και θα διασκεδάσουμε σε Κεντρικό Εστιατόριο.
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1673947649_gm_cmf.jpg)
Το απόγευμα θα μεταβούμε στην Ι . Μονή Αστεριού στον Υμηττό η οποία συνδέεται με τον Όσιο Λουκά τον εν Στειριω.Εκει αφού τελεσουμε τον Εσπερινό θα γευθούμε την φιλοξενία του Γέροντος π.Αλεξιου.
Σας προσκαλούμε με αγάπη.
Εκ του Ι.Ν
|